Проведення розважальної святкової програми для сімей-учасників АТО

Проведення розважальної святкової програми для сімей-учасників АТО Проведення розважальної святкової програми  для сімей-учасників АТО

 12 грудня напередодні Дня Святого Миколая на базі Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася розважальна святкова програма для сімей-учасників АТО. В рамках цієї програми було проведено творчу майстерню «Чобіток Миколая» для дітей з сімей-учасників антитерористичної операції та тренінгове заняття для батьків «Сімейні правила та традиції».

Метою заходу було об'єднання зусиль дітей і батьків у розкритті творчого потенціалу, що сприяє формуванню позитивного мікроклімату сім’ї, зміцненню стосунків членів родини. Крім того, такий захід є профілактичним у разі потрапляння сімей в складні життєві обставини.

Проведення творчої майстерні «Чобіток Миколая» розпочалось з розважально-ігрової частини, в якій діти розгадували загадки, розмовляли про історію виникнення свята та його сучасне існування в сімейних традиціях. Далі було виготовлення святкових листівок та символічних подарунків у вигляді чобітків. В груповій роботі відчувалася справжня казкова атмосфера, в якій діти власноруч творили диво та допомагали один одному.

Водночас, паралельно з дитячою групою на тренінговому занятті «Сімейні правила та традиції» працювали їх батьки. Під час проведення тренінгу вони мали можливість обговорити значення правил та традицій для зміцнення сімейних стосунків, усвідомити сімейні цінності, обмінятися власним позитивним досвідом у збереженні та формуванні нових правил та традицій.

Підводячи підсумки, учасники зазначили корисність таких заходів для батьків та дітей, адже вони сприяють розкриттю ресурсів сім’ї та створенню ефективної взаємодії між членами родини.

Наприкінці заходу всі діти з сімей-учасників АТО отримали новорічні солодкі подарунки.

  Источник: http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=12786
'
    '